Ežerelių 8, Luokesa, Molėtai
Tel. +370 670 91112
Lithuania United Kingdom Russian

Pramogos

OLYMPUS DIGITAL CAMERADžiaugiamės ir didžiuojamės galėdami pasiūlyti daugiausiai pramogų ir laisvalaikio paslaugų savo svečiams. Juk ne be reikalo sakoma, kad geriausias poilsis – tai aktyvus poilsis!

Pramogas parenkame atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, oro sąlygas bei šventės pobūdį.

Visą laiko praleidimo paslaugų gausą suskirtėme į kelias kategorijas:

  • Pramogos Dvare – tai ramus laiko leidimas su šeima ar draugų kompanija pastato viduje ir aplinkinėje teritorijoje. Boulingas, biliardas, stalo tenisas, pokeris, smiginis, kriaušė.
  • Aktyvios pramogos – tai pramogos danguje, žemėje, vandenyje. Pasivažinėjimas dviračiais ar keturračiais, džipų safaris, karstyklės, ekskursijos (teikiamos gido paslaugos), žvejyba, plaukimas baidarėmis ar valtimis.
  • Nuo mažens esame įpratę rungtis, todėl siūlome daug komandinių žaidimų, nepamiršdami ir mažųjų mūsų svečių. Siūlome pažaisti tinklinį, krepšinį, futbolą ar slėpynes, žiemos metu ant ežero ledo čiuožti pačiūžomis ar žaisti ledo ritulį.
  • Ekstremalios pramogos – tai grynas neskiestas adrenalinas. Skrydis lėktuvu, skrydis malūnsparniu, šuolis parašiutu, medžioklė, nardymas (naktinis nardymas).

O po aktyviai praleistos dienos siūlome pasimėgauti pirties ir kubilo malonumais, pasilepinti atpalaiduojančiu masažu ir romantišku žvaigždžių stebejimu naktį.

Jei iš mūsų pasiūlymų neišsirinkote sau tinkamo ar neradote mėgstamos pramogos, parašykite ar paskambinkite ir mes viską jums suorganizuosime.

Galerija

draugai