Ežerelių 8, Luokesa, Molėtai
Tel. +370 670 91112
Lithuania United Kingdom Russian

Svarbiausios naujienos apie komandinio boulingo turnyrą!

Trumpai apžvelgsime vakar dienos komandų susitikimus.

Nesunkią pergalę, prieš vieną iš turnyro favoričių laikytą 7 Straikai komandą rezultatu 2:0 pasiekė Švogeriai LT. Sveikiname nugalėtojus, kurie ketvirtfinalyje susitiks su 01.

Kitas vakar dienos varžybas, dėl įtampos visiškai netikėtos varžybų eigos, galėtume prilyginti mažajam finalui. Susirinkę žiūrovai stebėjo tikrai puikią kovą. Absoliutūs turnyro pirmojo etapo nugalėtojai ir favoritai Harvis susitiko su vaikinų Gangnam Style komanda. Pirmoji kova vyko atkakliai, Gangnam Style vyrukai buvo gal net per daug susikaupę ir įsitempę, todėl minimaliu skirtumu nusileido Harvis komandai 566:610. Antroji kova parodė, kad stengtis reikia visada ir kovoti iki galo verta - Gangnam Style tiesiog nušlavė varžovus rezultatu 666:550 taip pagerindami savo komandinį rekordą. Trečiąją, lemiamą dvikovą, kuri vyko taškas į tašką, tik paskutiniu metimu laimėjo Harvis 566:550. Sveikiname!

Harvis ir Bolidas komandos jau pusfinalyje!

Kita savaitę vėl laukia gražios ketvirtfinalių kovos, bei paguodos taurės pusfinaliai.

Linkime visiems gerai pailsėti ir norintiems atšvęsti Šv. Patriko savaitgalį, visus kviečiame pas mus, kur Jūsų lauks ypatingi pasiūlymai ir dovanos!

Galerija
draugai